zur Kasse insgesamt: 0,00 €
Języki

BATAM planszownica do paleniska - surowa stal

Verfügbarkeit: średnia ilość
Zustellung innerhalb von: 14 Werktage
Preis: 35,96 € 35.96
quantity szt.

product unavailable

* - Field mandatory
Produkt-Code/SKU: 902E-76457_20220727150606

Beschreibung

Planszownica BATAM - ruszt do paleniska ogrodowego.


Funkcjonalna planszownica BATAM do paleniska w kilka chwil zamieni je w oryginalny grill! Ogromna powierzchnia sprawi, że z łatwością zmieścisz na ruszcie wszystkie potrawy jednocześnie.


Grillowanie na ognisku to zupełnie inne doświadczenie kulinarne. Dzięki planszownicy BATAM możesz regulować temperaturę smażenia. Im bliżej centralnego otworu, tym temperatura będzie wyższa, a produkty będą się szybciej smażyć. Jest to idealne miejsce, aby zamknąć pory w jedzeniu i zatrzymać wszystkie soki w środku. Gdy przesuniesz jedzenie bliżej krawędzi, gdzie temperatura jest niższa, łatwiej je przyjmie.

Produkt montuje się na 3 uchwytach dołączonych do zestawu.

Planszownica BATAM w tym wykończeniu wykonana jest z surowej czarnej stali, zabezpieczonej na czas transportu olejem jadalnym. Specyfiką tego materiału jest to, że na powierzchni planszownicy mogą pojawić się przebarwienia lub zmatowienia. Jest to naturalny wygląd czarnej stali. Po kilku użyciach - porządnym wypaleniu i wygrzaniu planszownicy oraz oczyszczeniu jej szczotką drucianą - kolor stanie się jednolity.

 

nach oben
Shop is in view mode
Vollversion der Webseite
Sklep internetowy Shoper.pl